Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
