Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
