Social Open Graph (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Open Graph URL
oc: URL Open Graph
