Social Post (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Delete user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Screen name
nl: Schermnaam

en: Social
nl: Sociaal

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID

en: Integrations
nl: Integraties
