Social Post (3.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa
