Social Post (8.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User ID
uk: ID користувача

en: Token
uk: Замінник

en: Delete user
uk: Вилучити користувача

en: Screen name
uk: Екранне ім'я

en: Social
uk: Суспільний

en: Integrations
uk: Інтеграції
