Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Message
be: Паведамленне

en: Users
be: Карыстальнікі
