Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
