Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Message
lv: Ziņojums

en: Users
lv: Lietotāji
