Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Message
nn: Melding

en: Users
nn: Brukarar
