Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Message
tr: İleti

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Social
tr: Sosyal
