Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Message
uk: Повідомлення

en: Users
uk: Користувачі

en: Screen name
uk: Екранне ім'я

en: Social
uk: Суспільний

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
