Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Message
ast: Mensax

en: Users
ast: Usuarios
