Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Users
eo: Uzantoj
