Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Message
es: Mensaje

en: Users
es: Usuarios
