Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Message
eu: Mezua

en: Users
eu: Erabiltzaileak
