Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Message
jv: Pesen

en: Users
jv: Panganggo
