Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Message
ne: सन्देश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
