Social Post for Mastodon (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Message
sk: Správa

en: Users
sk: Používatelia
