Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Users
af: Gebruikers
