Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Users
bg: Потребители
