Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Users
cs: Uživatelé

en: Changed
cs: Změněno
