Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
