Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է
