Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Users
lv: Lietotāji

en: Changed
lv: Labots

en: Twitter settings
lv: Twitter iestatījumi

en: Add account
lv: Pievienot kontu

en: Twitter Settings
lv: Twitter iestatījumi
