Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
