Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन
