Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Users
sk: Používatelia

en: Changed
sk: Zmenené
