Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Created
sq: Krijuar

en: Users
sq: Përdorues
