Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Users
te: వాడుకరులు
