Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Users
be: Карыстальнікі
