Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Users
fa: کاربران

en: Changed
fa: تغییر یافته
