Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Created
fil: Inilikha

en: Users
fil: Mga tagagamit
