Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Settings
gl: Axustes

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Users
gl: Usuarios

en: Changed
gl: Cambiado
