Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Changed
az: Dəyişdi
