Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Changed
fr: Modifié

en: Twitter settings
fr: Paramètres twitter

en: Delete user
fr: Supprimer l'utilisateur

en: Add account
fr: Ajouter un compte

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Twitter Settings
fr: Paramètres Twitter

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
