Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Settings
it: Impostazioni

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: Users
it: Utenti

en: Changed
it: Modificato
