Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
