Social Post Twitter (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Users
ro: Utilizatori

en: Changed
ro: Schimbat
