Social Post Twitter (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Users
sv: Användare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Delete user
sv: Radera användare

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
