Social Pot (1.0.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Reset
he: איתחול

en: Image
he: תמונה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Order
he: סידור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Pending
he: ממתינות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
