Social Pot (1.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: General
hr: Općenito

en: Order
hr: Redoslijed

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
