Social Pot (1.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Type
se: Šládja

en: Image
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
