Social Pot (1.0.3) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Image
cs: Obrázek

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: General
cs: Obecné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Archived
cs: Archivováno

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
