Social Pot (1.0.3) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala
