Social Pot (1.0.3) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Image
pt: Imagem

en: Default
pt: Por defeito

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Published
pt: Publicado

en: General
pt: Geral

en: Order
pt: Ordem

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Pending
pt: Pendente

en: ‹ Previous
pt: ‹ Anterior

en: Next ›
pt: Seguinte ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Creator
pt: Criador

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Archived
pt: Arquivada

en: Master
pt: Principal
