Social Pot (1.0.3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: General
sl: Splošno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Pending
sl: Čaka

en: About
sl: O modulu
