Social Pot (1.0.4) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: General
ast: Xeneral

en: Order
ast: Orde
