Social Pot (1.0.4) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: General
bg: Общи

en: Order
bg: Поръчка

en: Pending
bg: В изчакване

en: Apply
bg: Търси
