Social Pot (1.0.4) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Order
ca: Ordre

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Pending
ca: Pendent

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Creator
ca: Creador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Archived
ca: Arxivat

en: Master
ca: Mestre
